محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم... 04135230201  09142554450

صادرات و واردات کالا

گروه بازرگاني بالازاده با 11 سال سابقه در امور گمرکي شامل کارگو، ترخيص در ايران و مشاوره بازرگاني، از معتبرترين مجموعه هاي خدماتي در زمينه ترخيص کالا و واردات-صادرات مي باشد و با دارا بودن دفتر دائمي در چين و ايران، تجارت با چين را براي مشتريان عزيز آسان نموده است. شما مي توانيد با همکاري بازرگاني بالازاده، اجناس خود را به صورت حضوري و يا غير حضوري خريد نموده و بقيه ي کارهاي مربوط به خريد، از قبيل : همکاري و مشاوره در خريد، فاکتور، نظارت، تحويل در انبار، بارگيري و ترخيص کانتينر در چين و نهايتا ترخيص و تحويل در ايران را انجام دهيد. بازرگاني بالازاده آماده همکاري با بازرگانان و وارد کنندگاني که قصد سرمايه گذاري در چين و صاردات واردات از چين را دارند، مي باشد :


مشاوره امور بازرگاني و گمرکي


واردات انواع دستگاه آلات خط توليد، از صفر تا 100، راه اندازي و آموزش توسط کارشناس چيني


اخذ مجوزهاي وارداتي و صادراتي و کليه مجوزهاي مورد نياز جهت ترخيص کالا


اخذ کاتالوگ و نمونه کالاي تجاري و ارائه آن به شما


تاييد نمونه کالا براي واردات و بازرسي کالا در ايران و چين


استعلام قيمت از شرکتها و کارخانه هاي مختلف و وارد کردن کالاها به ايران با قيمت تمام شده مناسب


اخذ پروفرما و فاکتور از شرکتها و کارخانجات چيني


انجام امورات مربوط به بنادر چين و خدمات ترخيص در ايران


رزرو کانتينر، ترخيص به موقع و بارگيري کالا از کليه بنادر ايران به مقصد نهايي


خريد و حمل خط توليد کاغذ A4، ليوان يکبار مصرف کاغذي، ظروف يکبار آلمينيومي، خط توليد بيسکويت 200 کيلو در ساعت و 500 کيلو در ساعت و بيشتر   


خط توليد انواع تافي، آبنبات، خط توليد شکلات، خط توليد دراژه رنگي، انواع شکلات کاکائويي، خط توليد انواع    ويفر، خط توليد انواع بيسکويت مادر، خط توليد انواع آدامس، خط توليد انواع نان بستني، خط توليد انواع بستني و همه نوع خط توليد مواد غذايي...  


خط توليد انواع تزريق پلاستيک و انواع درب ظروف پلاستيکي . خط توليد انواع پاکت و پاکت A4 و بيشتر...


حضور مداوم در نمايشگاه ها و همايش هاي ايران و چين 

مراحل گام به گام واردات کالا از چين

 1-آيا فروشنده و توليد کننده کالاي مورد نظرتان را در خارج از کشور مي شناسيد؟ اگر اطلاعات آن را داريد اولين مرحله را طي کرديد. در غير اين صورت ابتدا بايد فروشنده آن مشخص گردد. به عنوان مثال شما مي خواهيبد لامپهاي کم مصرف LED وارد کنيد و خودتان نيز بازار داخلي را کاملا مي شناسيد و به کالاي فوق اشراف کامل داريد، ولي تا کنون واردات انجام نداده ايد و توليد کنندگان اين محصول را در خارج از کشور نمي شناسيد، لازم است که ابتدا توليد کنندگان آن کالا را شناسايي کنيد. در اين صورت به دليل صرفه جويي در زمان و هزينه و به دليل تخصصي بودن و حساس بودن اين کار به خصوص براي اشخاصي که تازه تصميم به واردات دارند، توصيه مي کنيم جستجوي فروشنده را به اشخاص باتجرجه و خبره بسپاريد.

2- استعلام مشخصات فني و قيمت کالا پس از شناسايي سازنده يا فروشنده

3- دريافت نمونه کالا، توصيه مي شود حتما" قبل از انجام واردات تجاري نمونه کالا دريافت و بررسي گردد.

4- تصميم گيري در رابطه با نوع، مدل و تعداد کالاي وارداتي که باتوجه به شرايط فروش در بازار داخلي، قيمت تمام شده کالا، ميزان تقاضا، زمان فروش کالا و ساير آيتم هاي ديگر قابل محاسبه مي باشد.

5- دريافت پيش فاکتور ازفروشنده (پروفرما) با شرايط و مفاد دو جانبه و رعايت نکات لازم در آن

6- داشتن اطلاعات کافي از تعرفه گمرکي و شرايط واردات کالاي مزبور

7- داشتن اطلاعات در مورد هزينه هاي مرتبط با واردات کالا از ابتدا تا پس از ترخيص جهت محاسبه قيمت تمام شده واقعي کالا و تصمصيم گيري نهايي

8- محاسبه قيمت تمام شده واقعي کالا ( قيمت تمام شده کالا در انبار با احتساب کليه هزينه هاي سربار مشمول)

9- دريافت تخفيفات توافق نهايي بر سر قيمت کالا و ترم فروش با فروشنده

10- بررسي تامين بودجه واردات و تصميم گيري نهايي جهت واردات

11- توافق بر سر شيوه پرداخت مبلغ کالا به فروشنده ( ترم پرداخت)

12- توافق در زمان حمل کالا و شيوه حمل. ( ترم تحويل )

13- اطلاع دقيق از مجوزها و استانداردهاي لازم براي واردات و توافق جهت اجراي استاندارها با فروشنده 14- چک کردن اسناد حمل مورد نياز با فروشنده و دريافت تائيديه از او جهت توانايي ارائه اسناد فوق

15- توافق جهت بازرسي کالا (بنا به ضرورت)

16- آيا کارت بازرگاني داريد؟ اگر بله تمامي اسناد شامل پروفرما و ساير اسناد ديگر مي تواند به نام شما صادر گردد، ولي اگر کارت بازرگاني نداريد مي بايست از شرکتهاي بازرگاني باتجربه در امر واردات کمک بگيريد. اين مرحله حساسي است که مي بايست شما بررسي دقيق تري داشته باشيد .

17- انجام ثبت سفارش در وزارت بازرگاني قبل از هر گونه پرداخت، متاسفانه برخي تجار که هنوز به سبک سنتي و غير تخصصي کار مي کنند ثبت سفارش را در آخرين مرحله حتي پس پرداخت کل وجه به فروشنده يا حتي پس از رسيدن کالا به گمرکات انجام مي دهند(در پرداخت هاي نقدي T/T) که اين عمل باعث بالا رفتن ريسک واردات ميگردد، چرا که با توجه به قوانين شناور ممکن است در هر مقطع زماني قوانين تغيير کرده و وارد کننده مطلع نباشد و متضرر گردد. ولي چنانچه تاجر قبل از هر اقدامي ثبت سفارش کالا را انجام دهد از بسياري از مشکلات آتي جلوگيري خواهد نمود.

18- دريافت ايران کد و مجوز اوليه استاندارد در صورت نياز

19- دريافت مجوزهاي لازم ديگر جهت واردات قبل از ورود کالا از سازمانها و ارگانهاي ذيربط

20- انجام پبش پرداخت طي توافق قبلي – چه به صورت T/T يا L/C يا D/P يا ساير ترمها

21- پيگيري و رصد توليد صحيح و به موقع کالا

22- انجام بازرسي قبل از حمل

23- دريافت نمونه کالا بعد از توليد انبوه و قبل از حمل در صورت ضرورت 24- هماهنگي جهت حمل کالا

25- کنترل پيش نويس اسناد حمل و نقل

26- پرداخت مبلغ بالانس کالا با ترم توافق شده(در روش T/T) 27- دريافت اصل اسناد حمل از فروشنده

28- پيگيري رسيدن کالا به گمرکات و دريافت اسناد کشتيراني و ساير اسناد 29- دريافت اسناد تامين ارز 30- دريافت اسناد بازرسي (در صورت لزوم)

31- دريافت مجوزهاي لازم از سازمانهاي ذيربط که پس از ورود کالا بايد دريافت گردد( بايد قبل از انجام واردات مراحل اداري انها را انجام داده باشيد).

32- ترانزيت کالا به ساير گمرکات در صورت نياز

33- ارائه مدارک و توضيحات کامل به ترخيص کار جهت انجام امور ترخيص

34- پرداخت حقوق و عوارض گمرکي و ساير هزينه هاي مرتبط با ترخيص کالا

35- حمل کالا به انبار پس از ترخيص

36- انجام تعهدات ارزي (تامين ارز) در صورت وجود و تعهدات مالياتي ( ماليات واردات) و ...

************************************************************************************************

با توجه به تخصصي بودن امر صادرات و واردات و نياز به تسلط کامل به زبان بازرگاني و داشتن اطلاعات و تجربيات تخصصي بازرگاني در اين رابطه اکيدا توصيه مي گردد بازرگانان محترمي که جديدا" تصميم به امر واردات یا صادرات کالا گرفته اند و يا در زمينه بازرگاني خارجي تازه کار هستند انجام مراحل واردات صادرات خود را به فردي متعهد و متخصص بسپارند. گروه بازرگاني برادران بالازاده آماده همگاري با کليه تجار، بازرگانان محترم از ابتدا تا ترخيص کالا مي باشد و به شما اين اطمينان داده مي شود که کليه مراحل ذکر شده در بالا به بهترين و تخصصي ترين شيوه ممکن انجام پذيرد و اميد است که تجار محترم از خدمات فوق بهره لازم را ببرند.